images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі збудували величезний корабель

На початок серпня заплановано відкриття «Нашого Ковчега» – першого в Україні ресторану-пивоварні в формі корабля-ковчега та першого проекту екологічного ресторану.
Екстер’єр – будова, виконана в формі величезного корабля. Новий заклад зовсім скоро відкриється в районі парку «Топільче».
Окраїна парку, що була частково занедбана та нічим не примітна для пересічного мешканця – стане одним з найцікавіших об’єктів Тернополя. Крім того, «Наш Ковчег» обіцяє стати повноцінним туристичним продуктом українського та й міжнародного масштабу. Це ще одна родзинка для Тернополя, яка неодмінно стане популярною для гостей міста.

Екологічний він тому, що матеріали, які використано в інтер’єрі переважно натурального походження. Деревина в оздобі – старовинна, тканини, які використовують в оформленні – грубе натуральне конопляне волокно.
Окрім того, заклад буде забезпечувати себе власними джерелами енергії. В планах власників «Ковчега» – остаточно відмовитись від комунальних джерел газу та електроенергії завдяки сонячним панелям, їх монтують на даху будинку та спеціальній мікрогідростанції.
Ще однією особливістю тернопільського ковчега стане пивоварня, яка буде відкрита для екскурсій та ознайомлення з виробництвом пива.
Щодо кухні, то для страв «Ковчега» йде ретельний відбір екологічно чистих продуктів.
Кінцева мета власників зробити «Наш Ковчег» не лише красивою та єдиною в своєму роді за проектом будівлею, а й продуманим екологічним проектом.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер