images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі відбудеться один з найяскравіших фестивалів

8 серпня у Тернополі пройде Міжнародний фестиваль культу «Global Village», організатором якого є молодіжна організація AIESEC за сприяння Тернопільської міської ради.

Фестиваль культур Global Village є однією з найяскравіших подій, які об’єднують представників багатьох країн світу. Захід відбудеться 8 серпня о 17:00 на Літній Сцені в Парку Шевченка, саме у цей день Тернопіль потопатиме в колориті, культурі і традиціях різних держав та національностей. Учасниками фестивалю будуть студенти з Польщі, Китаю, Франції, Угорщини, Туреччини та інші.

Волонтери презентуватимуть культуру, унікальність звичаїв та традиції своєї країни. Продемонструють традиційні танці та пісні, пригощатимуть гостей заходу національними стравами, розкажуть секрети їхнього приготування. На обладнаній сцені виступатимуть самі іноземні студенти з власними підготовленими номерами.

Крім цього в програмі заходу глядачів чекають яскраві виступи від клубу спортивно-бального танцю "Альянс", гурту "Step by Step", школи танцю "NINO", які представлятимуть культуру України.

Міжнародний фестиваль культур вже не вперше проводиться організацією AIESEC у Тернополі. Головна мета цього заходу - пробудити відчуття толерантності до інших країн, зблизити культуру України із зарубіжною. Унікальна подія наблизить жителів до розуміння інших національностей, допоможе здолати безліч стереотипів щодо інших народів, надасть змогу просто гарно та незвично провести день разом із друзями та близькими.

За матеріалами http://t-weekly.org.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер