images/stories/logosait_new.jpg

 

В центрі Тернополя заборонили встановлювати рекламні щити

В центрі старих білбордів не буде. Принаймні, в цьому переконують в управлінні стратегічного розвитку Тернопільської міськради.

- Зносити старі рекламні щити ми не будемо, бо підприємці заплатити за розміщення реклами наперед, – розповів у коментарі ДОБІ начальник управління стратегічного розвитку ТМР Юрій Дейнека. – Зараз є достатньо звернень від суб’єктів підприємницької діяльності, котрі хочуть розмістити рекламу в центрі міста. Ми не надаємо дозволів на встановлення нових рекламних щитів в центрі – лише на встановлення сучасних плазмових.

Таке «задоволення» – не з дешевих, розміщення інформації на такому рекламному носії коштує в рази дорожче, ніж на металевих щитах. Замовників на дорогу рекламу не так вже й багато, проте, за словами Юрія Петровича, є вже заявка від кількох фірм з Києва і Львова, котрі мають намір викупити велику частину рекламної площі.

В міській раді кажуть, що все місто умовно поділено на три зони. Перша – центр – тут, як вже повідомлялось, мають стояти лише світлові екрани. Друга – спальні райони міста Тернополя, де дозволяються рекламні щити тільки з підсвіткою та на одній «нозі». Третя зона – об’їздна, де реклама найдешевша і вимоги до її розміщення значно менші.

Нагадаємо, що з квітня місяця реклама стала дорожчою на 22%. До цього плата за тимчасове розміщення реклами не переглядалась вже понад чотири роки. В управлінні запевняють, що надалі ціни не зростатимуть. Якщо ж говорити про надходження до бюджету від реклами, то зараз в казну міста вже надійшло 2,2 мільйони гривень, а до кінця року очікують на досягнення позначки до рівня 3-ох мільйонів.

За матеріалами http://doba.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер