images/stories/logosait_new.jpg

 

Правоохоронці стоятимуть на варті порядку

З 22 серпня тернопільські міліціонери працюватимуть у посиленому варіанті. Вони забезпечуватимуть громадський порядок й під час масових заходів напередодні та у день міста Тернополя. Всього за безпекою у свята наглядатимуть майже дев’ятсот міліціонерів.
Наряди патрульної служби у посиленому варіанті у ці дні виходитимуть на чергування. Слідчо-оперативні групи виїжджатимуть на місця подій та скоєння злочинів. Особлива увага місцям, де відбуватимуться святкування. До несення служби у вечірній час керівництво обласної міліції залучило особовий склад апарату обласного управління міліції. Особлива увага густозаселеним районам, де найчастіше стаються крадіжки та інші злочини.
«Тернопіль усвята відвідають делегації та гості. Щоб забезпечити охорону громадського порядку, залучимо додаткові сили. В першу чергу звертатимемо увагу на місця святкування та відпочинку тернополян, а також паркові зони», – повідомив начальник відділу охорони громадського порядку УМВС України в Тернопільській області Борис Брик.
Найчастіші правопорушення у святкові та вихідні – крадіжки та бійки. Тому міліціонери радять не втрачати пильність, не залишати житло без нагляду, у вечірній та нічний час оминати лісопаркові зони. За будь-якої небезпеки телефонувати – 102.
«Щоб не стати об’єктом злочинного посягання, треба звертати увагу на домівки, не залишати їх без нагляду, – наголосив Борис Брик. – При появі сторонніх осіб, скоєння правопорушення чи злочину – одразу звертайтеся до міліціонерів».

За матеріалами http://gazeta-misto.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер