images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі немає місць в готелях, а оренда квартир зросла втричі

Спортсмени, які прибудуть на фестиваль водно-моторного спорту, житимуть у двох спортивних містечках. У парку ім.Т.Шевченка на місці, куди зазвичай приїжджає цирк, – зона для важких машин і кемперів (автобудинки, – прим. авт.) Поруч розташують намети для спортсменів, яким зручніше жити саме так.
- Взагалі, є багато непорозумінь в організаційних моментах, – каже президент Національної федерації з водно-моторних видів спорту Віктор Шемчук. – Спортсмени з Дніпропетровська не змогли взяти квитки на потяг. У закладах громадського харчування, які розміщені неподалік від парку ім.Т.Шевченка, не знайшлося місця для суддівського фуршету. Вільних немає і в готелях Тернополя. Ціни на квартири зросли утричі.

До речі, у ці дні місто чекає делегації з міст побратимів – це ще близько двох сотень іноземних гостей. Приїдуть делегації із Тарнува, Хожува, Ельблонга (Польща), Слівена (Болгарія), Тирасполя (Придністров’я), Батумі (Грузія) і Касторія (Греція).
- Багато місць у готелях забронювала міська рада, – додає міський голова Тернополя Сергій Надал. – Там житимуть представники офіційних делегацій, судді, рятувальники, журналісти центральних видань.

Вперше цього року облаштують наметове містечко (своєрідну фан-зону) на Козацькому острові у парку «Топільче».

За матеріалами http://poglyad.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер