У Тернополі до Подолян пустили ще одну маршрутку
Понеділок, 25 лютого 2013, 07:02
До найбільшого торгово-розважального центру Тернополя «Подоляни» тепер їздить маршрутне таксі №28. З 15 лютого люди часто бачать на «Алясці» цю маршрутку, проте офіційної інформації про те, що рух транспорту змінено ще немає.
- Раніше кінцевою зупинкою була вулиця Коновальця, а зараз звідти маршрутка їде до ЗОШ №11, далі по вул. Володимира Великого і далі до «Подолян», – розповідає ДОБІ тернополянка Оксана Сухова. – Люди взагалі рідко тепер сідають на ту маршрутку, бо ж ніхто не знає, що вона на «Аляску» їде, хоча напис на автобус є і там пише, що кінцева – ТРЦ «Подоляни».
На зворотному шляху, згідно нового маршруту №28, пасажири їхатимуть вниз до «Універсаму» і далі на «Дружбу».
ДОБА









