Тернопільська веслувальниця Іванна Дяченко - бронзова призерка чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років завершився у польскому місті Познань. Виступаючи у категорії «юніори», вихованка Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, студентка ЗУНУ Іванна Дяченко у байдарці-одиночці на дистанції 200 м посіла третє місце і здобула бронзову нагороду. Тренери спортсменки Анжела Дяченко та  Володимир Гикавий. До речі, для Іванни Дяченко це четверта медаль юніорського чемпіонату Європи (до цього були срібло і дві бронзи на Євро- 2019), - інформує Федерація каное України.

Загалом на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каноє серед молоді і юніорів, який проходив в Познані з 24 до 27 червня, збірна України завоювала 5 медалей - 1 срібну і 4 бронзові. Три медалі (всі – бронзові) в активі юніорів, дві – у молодіжної збірної (1 срібло, 1 бронзові). Відзначимо, що три медалі були завойовані в «байдарці-одиночці, 200», дві – в каное-двійці (500 м – юніорки, 1000 м – молодь).