Українські дефлімпійці серед кращих: команда завоювала 15 медалей на чемпіонаті світу з карате

Збірна України тріумфально виступила на першому чемпіонаті світу
Збірна України тріумфально виступила на першому чемпіонаті світу / karate.ua

Збірна України тріумфально виступила на першому чемпіонаті світу з карате в Тегерані для осіб з порушенням слуху. Українці посіли друге місце у командному заліку.

Джерело:

УФК
view count99

Україна поступилася лише господарям турніру

На турнірі змагалися 6 команд: Україна, Іран, Росія, Малайзія, Греція та Таїланд. Українські спортсмени здобули 15 медалей.

Україну представляли 18 спортсменів, майже кожному вдалося здобути нагороду у своїй ваговій категорії. Збірна завоювала 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі.

Українська команда поступилася у медальному заліку лише господарям турніру. Дефлімпійська збірна Ірану здобула 17 медалей.

Чемпіонат світу з карате у Тегерані став першим, що відбувався серед дефлімпійських збірних.

На початку листопада дефлімпійська збірна України з дзюдо виграла медальний залік чемпіонату світу.

До слова. Збірна України стала чемпіоном Дефлімпійських Ігор з карате у 2017 році. На тому турнірі українські спортсмени здобули 15 медалей.