images/stories/logosait_new.jpg

 

Дмитро Підручний: "Контролював кожен постріл"

Дмитро Підручний: "Контролював кожен постріл"

Дмитру Підручному вдалося закрити десять із десяти мішеней під час сьогоднішнього спринту. Після завершення  гонки, перебуваючи у хорошому гуморі, спортсмен розповів, як оцінює цей старт.

- Дмитро, після вдалої стрільби на останньому колі хотів ще більше викластися?

- Не те що хотів викластися, а на останньому колі завжди стараюся видати все, що маю, весь запас. Сьогодні намагався рівно пройти гонку. Я завжди починаю з невеличким запасом і додаю з кожним колом. Сьогодні, в принципі, так само пробував зробити, але, на жаль, швидкості ще не вистачає для того, щоб боротися за високі місця навіть з нулем. Сподіваюсь, що з кожним стартом будемо розбігатися. Загалом, гонка сьогодні була непогана, радий, що впорався зі стрільбою. Якщо порівнювати з вчорашньою гонкою, то і біглося набагато краще, і більш впевнений був на стрільбі – контролював кожен постріл, не було ніяких зривів, тому, загалом, задоволений тим, як пройшла гонка.

- Перед гонкою Юрай Санітра давав тобі настанови, щось розповідав?

- Це робота тренера (сміється) – бачити те, що не бачить спортсмен і давати певні підказки, налаштовувати спортсмена правильно на гонку. Ми говорили  про стрільбу, щоб я був уважний, звертав увагу на прапорці, на вітер, щоб був сконцентрований. Ну і звичайно слова підтримки, щоб я міг впоратися із цим навантаженням.

- Після вчорашньої гонки розмовляв із Насико та Доценко, щось казав їм?

- По-своєму підтримав. Денис вчора порадував, шкода, що йому вчора не вистачило, якщо не помиляюсь, 0.7 с до перших очків на кубку світу, але він впорався і з нервами, і з гонкою, тому 41 місце для дебютанта – досить хороший результат, при тому що 1,5-2 роки тому, я, чесно кажучи, взагалі думав, що він вже не тренується (посміхається). Тому вчора він нас здивував - я радий, що у нього вдалася гонка.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер