Представники Тернопільського «Інваспорту» Ольга Михайлюк та Назар Хом’як вдало виступили на чемпіонаті Світу з шашок-100 у Туреччині

У місті Анталія (Туреччина) проходив чемпіонат Світу з шашок -100 серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та слуху. У складі команди України у змаганнях брали участь представники Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ «Інваспорт» Ольга Михайлюк (серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату) та Назар Хом’як (серед спортсменів з порушеннями слуху). В підсумку Ольга МИХАЙЛЮК у класиці здобула срібну медаль, в системі «RAPID» посіла 4 місце турнірної таблиці, а в командному заліку українські шашкістки (МИХАЙЛЮК О.; КАЧУР Н.; ШАПОВАЛ М.) вибороли срібні нагороди.

Назар Хом’як серед юнаків до 23 років у класиці зайняв 6 місце, а в системі «RAPID» - дванадцяте. У фіналі у командному заліку українська збірна (UKRAINA – U23, BOYS, GIRLS - ХОМ'ЯК Назар; ЛОБАНОВА Карина; ЛОБАНОВ Єгор; АСЄЄВ Костянтин) у класиці завоювала бронзу.

Готував тернопільських спортсменів до змагань тренер-викладач вищої категорії майстер спорту Пантелеймон Яблонський.