images/stories/logosait.jpg

 

Друзі! Щиро вітаю Тернопільську громаду з Міжнародним днем освіти. У 2019 році ООН ухвалила Резолюцію 73/25 про відзначення щороку 24 січня Міжнародного дня освіти. Таким чином відзначається важлива роль освіти для підтримання миру та розвитку. «Освіт

Друзі!

Щиро вітаю Тернопільську громаду з Міжнародним днем освіти.

У 2019 році ООН ухвалила Резолюцію 73/25 про відзначення щороку 24 січня Міжнародного дня освіти. Таким чином відзначається важлива роль освіти для підтримання миру та розвитку.

«Освіта – це найпотужніший інструмент для зміни світу. Вона дає дітям сходи, якими вони можуть рухатися до перспективного майбутнього», - про це йдеться у Резолюції ООН. Від себе хочу наголосити, що українці завжди прагнули здобувати освіту. Створюючи нові поселення, українці завжди першими ділом будували церкву та школу.

Також ми здавен поважаємо і шануємо професію вчителя. «Усі професії починаються від учителя», - говорили наші предки. Бо майбутні митці і науковці, менеджери і військові, інженери та лікарі, починають шлях професійного становлення від своїх вчителів.

Як міський голова, буду й надалі робити все можливе, щоб забезпечити належний рівень фінансування праці освітян, створити гідні умови для праці вчителя та навчання дітей.

Сердечно бажаю всім освітянам здоров’я, натхнення, творчої наснаги, нових здобутків, радості від здобутків вихованців. Рясних Божих ласк і благословення на щоденну працю!

 

Міський голова Тернополя                           Сергій Надал


Банер