images/stories/logosait.jpg

 

Посилення карантину в Тернополі: перелік обмежень, які починають діяти сьогодні

Посилення карантину в Тернополі: перелік обмежень, які починають діяти сьогодні
26 січня у Тернополі вступають у дію додаткові карантинні обмеження.

Їх впровадили напередодні через значне погіршення ситуації з ковідом.

Насамперед посилення обмежувальних заходів торкнулися розважальних закладів та закладів громадського харчування.

1. Кафе, барам та ресторанам заборонено працювати з 22:00 до 7 години ранку. Розрахункові операції не можна проводити після 21:00, за виключенням адресної доставки та замовлень на винос.

Весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення, крім товарів першої необхідності, повинен бути 100% вакцинований. Заповненість приміщень не повинна перевищувати 50% від загальної кількості.

2. Повністю припиняється робота дитячих ігрових кімнат.

3. Тимчасово забороняються масові зібрання, дискотеки та святкові події, крім випадків 100 % вакцинації усіх учасників із заповненістю приміщень на 50%.

4. Крім того, обмежується доступ відвідувачів до структурних підрозділів міської ради. Документи, заяви та звернення прийматимуть поштою та інтернетом.

Школи продовжують функціонувати, проте окремі класи можуть відправляти на дистанційне навчання. Днями в Чорткові через стрімкий ріст захворюваності на коронавірус закрили 6 шкіл.

Нагадаємо, що дві області України потрапили у червону зону – Рівненська та Івано-Франківська. Також у зоні ризику – Чернівецька, Львівська, Тернопільська та Вінницька області.

На Тернопіллі діють обмеження помаранчевого рівня.

Банер