Лижник з Кременця фінішував 32-м на Олімпійських іграх в Пекіні

В 11-й змагальний день на зимових Олімпійських іграх представники лижного двоборства розіграли комплект нагород.

Нашу країну у цих змаганнях представляв спортсмен з Кременця – Дмитро Мазурчук.

9 лютого він завершив змагання на 36 місці підсумкової таблиці, передає НОК України.

Як і минулого разу програма змагань складалася з двох етапів: стрибків з трампліна та лижної гонки. За підсумками виступу на трампліні HS 140 м, наш земляк був 33-м, а у лижній гонці на 10 км фінішував 32-м.

Враженнями від виступу підопічного з пресслужбою Національного олімпійського комітету України поділився тренер двоборця Микола Козлов:

"Дмитро отримав гарну технічну оцінку за стрибок, і на лижні відпрацював добре – виклався на повну, не відпускав суперників. Сподіваюся, на наступних Олімпійських іграх він зуміє показати набагато вищий рівень", – зауважив наставник Дмитра Мазурчука.

Нагадаємо, що на Олімпійських іграх у Пекіні свої виступи завершила спортсменка з Кременеччини. 18-річна Юліана Туницька зайняла 22 місце у санному спорті, маючи високі шанси на потрапляння у фінальний заїзд.