Відомий біатлоніст з Тернопільщини Дмитро Підручний здобув «срібло» на чемпіонаті України

Відомий спортсмен з Тернопільщини Дмитро Підручний фінішував другим на чемпіонаті України з літнього біатлону.

Змагання відбулися за скороченим графіком і тривали протягом двох днів.

Сьогодні, 27 вересня, спортсмени змагалися за перемогу в гонці переслідування. Капітану чоловічої збірної України з біатлону, чемпіону світу Дмитру Підручному вдалося покращити свій результат і фінішувати на 2-му місці.

Боротьба за медалі була напруженою, адже дистанція між спортсменами була невеликою.

Наш земляк Дмитро Підручний зумів скоротити відставання з 6-го місця, програвши лідеру 5,9 секунд та допустивши два промахи на стрільбі. У підсумку біатлоніст здобув «срібну» нагороду.

Перемогу виборов Антон Дудченко (0+1+1+0), «бронза» дісталася Артему Тищенку (0+0+1+0), який програв лідеру 14 секунд. Четверте місце – Руслан Ткаленко (0+0+2+1), 5 місце – Віталій Мандзин (0+0+0+1), 6 місце – Богдан Цимбал (2+2+2+1).

Додамо, значно вдалося покращити результат ще одному спортсмену з Тернопільщини Віталію Мандзину, який стартував під 10-им номером за результатами спринту. Допустивши лише один промах біатлоніст фінішував 5-им, потрапивши у ТОП-6 чоловічої гонки переслідування.

Змагальна програма чемпіонату України з літнього біатлону для чоловіків – завершена.