images/stories/logosait_new.jpg

 

Стурла ЛЕГРЕЙД: «Нарешті переміг у боротьбі на фінішній прямій»

Стурла ЛЕГРЕЙД: «Нарешті переміг у боротьбі на фінішній прямій»Getty Images/Global Images Ukraine. Стурла Легрейд

25-річний біатлоніст збірної Норвегії Стурла Легрейд прокоментував третє місце в мас-старті на п'ятому етапі Кубка світу у німецькому Рупольдінгу.

«Я нарешті переміг у боротьбі на фінішній прямій. Але ж це був Тар’єй - зараз він не найшвидший в пелотоні, тому перемога над ним - не привід для свята. Минулого року я поступався йому в схожих ситуаціях, і це була моя відплата за минулі поразки.

Я маю полярні відчуття щодо гонки. Мені було просто долати дистанцію, якщо випадав шанс працювати в групі, або триматися в когось за спиною. На стрільбищі було вітряно, але не настільки, щоб погодні умови суттєво впливали нашу роботу. Гонка пройшла непогано. Я обрав правильну тактику, беріг сили на початку та включився на максимум в підйоми наприкінці дистанції.

Але на останньому колі я мало не вмер в гонитві за Тар’єм. Емільєн біг позаду та поступово наближався, а я не хотів втратити позицію. Не думав, що зможу випередити Бо, але радий, що все ж таки зробив це.

Після виступу в естафеті я був дуже розчарований своєю стрільбою стоячи. Зазвичай у мене не виникає таких «завалів», на вогневих я працюю доволі стабільно. Я намагався викинути з голови цю гонку та почати все наново.

Після естафети був настільки злий, що віддав гвинтівку тренеру та сказав, що не хочу бачити її до неділі. Я вперше за цей час взяв її в руки і, схоже, наше возз’єднання пройшло непогано», - сказав Легрейд.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер