Легкоатлети з Тернопілля відзначились на Всеукраїнських змаганнях відкритої першості Буської ДЮСШ, що відбулись у Львові

Всеукраїнські змагання відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики 14 січня відбулись у Львові, в легкоатлетичному манежі СКА. Такий турнір проводиться вже п’ятий рік поспіль. Цьогоріч у змаганнях взяло участь близько трьохсот спортсменів із шести областей України. Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями, нагородження проводили віцепрезидент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк, президент Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, заслужений тренер України Генадій Будкевич.

Участь у турнірі взяли і легкоатлети з Тернопілля, які, неодноразово підіймаючись на п’єдестал пошани, здобули для медальної скарбнички нашого краю цілий ряд нагород.

Так, КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» на цих змаганнях представило семеро легкоатлетів. Серед них, як повідомляється на сторінці школи у соцмережах, Овод Єва у бігу на дистанції 60 метрів здобула впевнену перемогу, Сорока Анна у бігу на дистанції 600 метрів стала бронзовою призеркою. Лоїк Софія показала хороший результат на дистанції 60 метрів і залишилися за крок до фіналу. Тренують дівчат тренери-викладачі Софія Рибій та Назарій Рибій.

У спортивній ходьбі на дистанції 2000 м змагались Мартинюк Володимир, який став першим, «золото» здобув також Мартинюк Павло, Голуб Іванна була третьою, Голуб Софія здобула четверте місце. Тренує спортсменів Віра Зозуля.

Щодо результатів на першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики вихованців Тернопільської ОДЮСШ, то, як пише про успіхи своїх спортсменів на сторінці у соцмережах тренер Ольга Стефанишина, у віковій категорії 2008-09 р.н. у спортивній ходьбі на 2 км з особистим результатом 10.41.51 перше місце зайняла Тріщук Мар’яна, другою була Ронталюк Софія з результатом 10.51.89, а третьою стала Кулеба Ульяна (результат 11.31.46). В бігу на 1000 м з результатом 3.25.46 срібну медаль отримала Ольга Правецька.

З медалями повернулись зі Львова і вихованці Зборівської ДЮСШ - троє легкоатлетів, які взяли участь у турнірі, вибороли чотири нагороди. Як повідомялє тренер спортсменів Володимир Небельський, Цвігун Юлія посіла 2 місце у бігу на дистанції 600 метрів та була третьою на дистанції 60 метрів. Бронзові нагороди вибороли також Посівайло Аліна, яка посіла третє місце на дистанції 1000 метрів та Антонів Олександр, який був третім на дистанції 60 метрів.

Додамо також, що, як пишуть на сторінці Буської ДЮСШ, яка й зібрала у Львові кращих юних легкоатлетів із шести областей України, організацією та керівництвом змагань займались дирекція ДЮСШ, відділення легкої атлетики, керівник змагань Єретик В.Ю., головний секретар Єретик Ю.В., також до суддівства змагань були залучені випускники Буської ДЮСШ. Спонсором солодких нагород для призерів виступив майстер спорту України Володимир Киц.