Срібний день для України на старті чемпіонату Європи з біатлону: Юлія Джима та Антон Дудченко здобувають по срібній медалі в індивідуальних гонках

Біатлоністка Юлія Джима принесла Україні першу медаль чемпіонату Європи, що стартував жіночою індивідуальною гонкою у швейцарському Ленцерхайде. Припустившись лише однієї помилки на чотирьох вогневих рубежах, наша олімпійська чемпіонка у підсумку показала третій час, поступившись 53,2 секундами переможниці Мікелі Каррара з Італії.

Але вже після завершення гонки з’ясувалося, що система електронного відстеження результатів помилково не зарахувала два промахи Каррари. Тож після перегляду до часу італійки було додано дві хвилини штрафу, через що вона перемістилась на 11-ту позицію.

Отже, чемпіонкою Європи стала німкеня Ліза Марія Шпарк, а українка Юлія Джима – з сріблом!

Срібну нагороду виборов для України і Антон Дудченко, який слідом за Юлією Джимою зійшов на другу сходинку п’єдесталу в індивідуальній гонці сперед чоловіків. Як повідомляє НОК України, 26-річний спортсмен дозволив собі помилитися тільки раз на чотирьох вогневих рубежах в індивідуальній гонці, поступившись лише норвежцю Ендре Стрьомсгейму (+2:04,7) і таким чином виборовши першу в кар’єрі особисту медаль на чемпіонатах Європи.

Додамо, що досі Антон Дудченко виступав на змаганнях різних рівнів, як представник Сумщини, однак віднедавна спортсмен представляє Тернопільську обласну школу виої спортивної майстерності (тренер Назарій Бурик).