images/stories/logosait_new.jpg

 

Рейтинг WTA. Калініна оновила особистий рекорд, Кіченок залишилася у топ-10

Рейтинг WTA. Калініна оновила особистий рекорд, Кіченок залишилася у топ-10Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

Після завершення Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу у рейтингу WTA відбулося багато змін. Чемпіонка турніру Аріна Соболенко вперше піднялася на другий рядок світової класифікації, хоча позиції Іги Свьонтек все ще недосяжні.

У топ-10 оформила дебют фіналістка Єлена Рибакіна, яка з урахуванням очок за перемогу на Вімблдоні могла б бути набагато вище.

Експерша ракетка світу Кароліна Плішкова повернулася до топ-20, на 22-гу позицію піднялася сенсаційна півфіналістка Магда Лінетт, також помітно покращила свої позиції Донна Векич (33-тє місце).

Топ-10 рейтингу WTA

Українки непогано виступили у Мельбурні та покращили своє становище. Ангеліна Калініна оновила особистий рекорд у рейтингу WTA, піднявшись на 31-шу позицію. Катерина Байндл уже 84-та, Марта Костюк теж трохи підтягнулася. Також починає збирати очки Анастасія Соболєва, котра успішно виступає на турнірах ITF.

Українки у рейтингу WTA


У парному рейтингу Людмила Кіченок опустила на 10-й рядок, Марта Костюк піднялася на 31-й. Також у першій сотні знаходиться і Надія Кіченок, вона 74-та. Ангеліна Калініна вперше увійшла до топ-200.

Топ-10 парного рейтингу WTA

По темі:
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер