images/stories/logosait_new.jpg

 

Дмитро Підручний присвятив свою медаль товаришу Едуарду, який загинув, захищаючи Україну

Дмитро Підручний присвятив свою медаль товаришу Едуарду, який загинув, захищаючи Україну
Вчора, "Тернополяни" писали, що біатлоніст з Тернопільщини Дмитро Підручний став бронзовим призером у спринті в австрійському Обертілліяху.

Таким чином спортсмен здобув для України першу нагороду Кубку Міжнародного союзу біатлоністів сезону 2022/2023.

Та що насправді стоїть за цією перемогою, сьогодні на власній сторінці у Фейсбук написав Дмитро Підручний.

"Я дуже радий, що зумів повернутися на трасу і маю можливість змагатисяє Я дуже здивований сьогоднішньому результату, але радий, що піднявся на подіум. Дякую моїм, рідним, усій команді, тренерам, лікарям та вболівальникам, які зробили все від себе можливе, щоб я зміг повернутися до змагань. Я дуже довго чекав на сьогоднішній день,зауважив Дмитро Підручний.Попередні тижні були для мене дуже важкими — як фізично, так і морально. Я розумів, що моє коліно функціонує не дуже добре і попереду дуже багато роботи. Приємно, що сьогодні, після такої довгої паузи, все склалося якнайкраще, і вже у першій гонці після операції я став бронзовим призером".

Після перемоги Дмитра, спортсмени, які стояли з ним на подіумі, сказали "Слава Україні"!

"Приємно чути підтримку від суперників, які усвідомлюють, що зараз відбувається в Україні, і що війна не закінчилася. Вони відчувають наскільки кожен старт українців важливий для нашої країни. Такі слова надзвичайно мотивують у цей складний для країни час",зауважив Дмитро.

Також Підручний зізнався, що змагатися було дуже важко не тільки через хфоре коліно, але й через втрату друга на війні.

"Останні декілька тижнів для мене були важкими не лише через те, що я повертався у спорт, але й через те, що на війні я втратив товариша. Останнім часом я багато з ним спілкувався, ми підтримували один одного, але, на жаль, сьогодні я не отримав від нього повідомлення, - зауважив Дмитро Підручний. -

"Я би хотів присвятити цю медаль моєму товаришу Едуарду, який декілька тижнів тому загинув захищаючи Україну. Якби не такі хлопці як він, сьогодні ми би не мали змоги представляти Україну на міжнародній спортивній арені і прославляти її. Ми робимо все від себе можливе, щоб про нашу країну чули і не забували, щоб наш прапор підіймався на найвищій сходинці п'єдесталу, - відзначив спортсмен. -  Я буду вдячний кожному українському уболівальнику, який підтримає петицію на присвоєння звання Героя України моєму товаришу Пінчуку Едуарду Івановичу (посмертно). Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/178302 ".

 

 

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер