images/stories/logosait_new.jpg

 

Посилки для наших захисників на передову уже доставляють волонтери центру «Допомога армії від Тернополя»

Частину посилок уже отримують тернопільські захисники у напрямку Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської та Сумської областей. Їх доставляють волонтери центру «Допомога арії від Тернополя», які у середу, 8 березня, вирушили у чергову поїздку.

«Допомога армії від Тернополя» доставляється нашим захисникам. Дякую волонтерам, які з рейсу в рейс привозять допомогу нашим воїнам в різних напрямках фронту. Дякую ГО «Схід і Захід єдині назавжди» і Василю Коньку. Підтримую зв’язок з нашими воїнами. Вони роблять для перемоги все. І допомога, яку передають тернополяни, є дуже важливою. Слава нашим Героям!», –  зазначає міський голова Сергій Надал.

Окрім 70 адресних посилок, з нашого міста для захисників передано ще буржуйки, військову форму та взуття, спальні мішки, павербанки та генератори, вантажний автомобіль для однієї з бригад, тепловізійні прилади для підрозділів, які перебувають на лінії розмежування бойових дій.

Також бійці, які воюють у цих напрямках, зможуть отримати безкоштовно соматологічну допомогу. Це вже сьома поїздка лікарів та мобільного стоматологічного кабінету на бойові позиції наших військових. Загалом з початку роботи мобільного кабінету вдалось надати стоматологічну допомогу 622 захисникам.Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер