images/stories/logosait_new.jpg

 

На скільки вистачає картриджа і яку жижу заливати в Elf Bar RF350

Пристрої Elf Bar найчастіше асоціюються з одноразовими електронними сигаретами, але у виробника є і закрита багаторазова система – Elf Bar RF350. Її можна перезаряджати, перезаправляти, і досить довго користуватися, незважаючи на візуальну схожість з одноразкою.

В основі пристрою ‒ картридж , якого може вистачить на три-п'ять перезаправок, після чого потрібно придбати новий. При цьому і сам пристрій, і картриджі до нього мають досить доступні ціни, роблячи Elf Bar RF350 є однією з найпопулярніших закритих POD-систем.

 

Особливості та характеристики Elf Bar RF350

Зовні девайс схожий на одноразову електронну сигарету – виглядає мінімалістично, доступний у різних кольорах. Цю систему зручно тримати в руці, а нагрівання випарника починається автоматично в момент затягування.

Пристрій обладнано невеликим акумулятором на 350 мАг, який можна перезаряджати через будь-який кабель Type-C, а також випарником з 1.2 Ом опору, що забезпечує приємну сигаретну тягу.

Картридж вміщує 1.6 мл рідини на сольовому нікотині, і заправляти його досить легко – збоку є невеликий отвір для заправки з надійною силіконовою заглушкою. Сам по собі картридж напівпрозорий, що дозволяє контролювати рівень рідини, що залишилася.

Особливості картриджів

Картриджі до цієї системи досить недорогі та вистачає їх приблизно на п'ять заправок. У порівнянні з повністю закритими системами на зразок JUUL це дуже зручний варіант.

Щоб максимально насолодитися ширянням, достатньо залити рідину, почекати приблизно десять хвилин, поки вата у випарнику нею просочиться, і після цього можна насолодитися тугою сигаретною тягою. Пара виходить густою, з насиченим смаком.

На скільки вистачить картриджа на Elf Bar RF350?

Оскільки випарник замінити в такому картриджі неможливо, рано чи пізно його доведеться замінити. Вказані нами раніше п'ять заправок – це приблизно тиждень ширяння залежно від того, як часто ви затягуєтеся.

Яка рідина підійде?

Як і для будь-якої іншої POD-системи, для Elf Bar RF350 підійде будь-яка рідина на сольовому нікотині. Можна спробувати пропорцію пропіленгліколю і гліцерину 70/30, але сам пристрій розрахований на класичне для підсистем співвідношення 50/50.

Для RF350 розроблено окрему лінійку рідин – Flavorlab RF350, яку багато вейперів вже високо оцінили за насиченість та різноманітність смаків. Втім, ви можете залити будь-яку рідину з будь-якою міцністю з тих, що є в нашому інтернет-магазині в розділі "Нікотин".

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер