images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі відбудеться Благодійний футбольний турнір для збору коштів на потреби військових ЗСУ


Футбольне свято буде проходити у Тернополі на спортмайданчику 7-ї школи, 14 травня (неділя) о 12:00 год, повідомляє АФТ.

Програма заходу передбачає проведення руханок, естафет, спортивних активностей,  ярмарки солодощів, аквагриму та аніматорів для дітей, розіграшу подарунків, м’ячів, брендових речей соціально-спортивної школи Фонду "Реал" (Мадрид), та найголовнішого лоту – футболки команди "Нива" (Тернопіль) із підписами гравців.

Особливість футбольного турніру полягає у тому, що у ньому братимуть участь гравці трьох поколінь: старші чоловіки, чоловіки середнього віку та діти, які гратимуть за однаковими футбольними правилами та однакову кількість часу.

Благодійний футбольний турнір буде відбуватися за підтримки Асоціації Футболу Тернопільщини, офіційними партнерам заходу є: ТОВ Ласунка, український бренд природної мінеральної води "Карпатська Джерельна", компанія Контінентал Фармерз Груп, Видавництво "Підручники і посібники", ГО Епіцентр дітям, ДРЦ Країна Мрій.

Організаторами заходу є волонтерський штаб Молодіжного Центру Тернополя, які щиро запрошують усіх долучитися до збору коштів та допомогти придбати необхідне спорядження для військових.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер