images/stories/logosait_new.jpg

 

Вулицю у Кременці перейменують на честь Героя полковника Сергія Лі

Вулицю у Кременці перейменують на честь Героя полковника Сергія Лі
У Кременці одну з вулиць міста перейменують іменем полеглого Героя.

 

Пропозицію присвоєння одній із вулиць міста імені полковника Сергія Лі, а також присвоєння йому звання Почесний громадянин (посмертно) кременчани вирішили подати на розгляд Кременецької міської ради.

Люди вважають, що увіковічнити пам'ять Командира у назві вулиці було б справедливо, розповів один з ініціаторів о. Володимир Буграк.

«Щодо Почесного громадянина, то згідно Положення, звання присвоюють усім Героям, які загинули захищаючи Батьківщину і які проживали на території громади. А увічнити пам'ять Командира у назві вулиці було б справедливо!», - наголосив священник.

Голова Кременецької міської громади Андрій Смаглюк розповів про те, що Кременецька міська рада ще у жовтні вирішила розпочати підготовку усіх необхідних документів для перейменування вулиці.

«Цілком погоджуюся щодо присвоєння назви вулиць іменами наших Героїв. А саме згідно законодавства на громадське обговорення буде винесено питання щодо перейменування вул. Санаторійної на вул. Полковника Лі. Якщо маєте інші пропозиції чи зауваження прошу письмово подати в загальний відділ міської ради».

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер