images/stories/logosait_new.jpg

 

На Тернопільщині священники разом з учасниками бойових дій відкрили волонтерський центр (фото)

На Тернопільщині священники разом з учасниками бойових дій відкрили волонтерський центр (фото)
У Тернопільсько-Бучацька єпархія Православної Церкви України та Тернопільській обласній профспілці учасників бойових дій та військовослужбовців оголосили про відкриття волонтерського центру.

Центр об'єднує зусилля громадських та релігійних організацій з метою забезпечення необхідною підтримкою та ресурсами тих, хто захищає нас на передовій.

Завдяки цій спільній ініціативі військовослужбовці мають доступ до різноманітної підтримки та ресурсів, що сприяє підвищенню їхнього бойового духу та відчуття підтримки з боку суспільства.

"Ми допомагаємо військовим з початку вторгнення, однак як такого центру у нас не було. Спілкуючись з представниками профспілки та бачучи, скільки сил вони вкладають і скільком військовим допомагають, ми вирішили долучитися. Ми ініціювали збір допомоги в області серед парафіян та священослужителів, адже війна не закінчилась, вона триває і треба допомагати хто чим може, бо без цього ніяк", - розповів архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон.

"Ми вдячні Бучацькій єпархії Православної Церкви України та прихожанам за їхню допомогу. Наш волонтерський центр буде працювати наступним чином: церква централізовано збиратиме допомогу, члени профспілки сортуватимуть її по категоріях, а волонтери зможуть завантажитись необхідними ресурсами за запитом. Зараз наші волонтери 2-4 рази на тиждень вирушають на лінію бойового зіткнення, тож таке підсилення нам дуже на часі. Вже сьогодні ми отримали більше 10 тонн допомоги: продукти харчування, маскувальні сітки, медикаменти та інші необхідні захисникам речі",каже представниця профспілки, ветеранка російсько-української війни Уляна Білик.

 

 

 

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер