images/stories/logosait_new.jpg

 

Натякнув на неякісні ліки: гендиректор Тернопільської лікарні прокоментував смерть дитини після візиту до стоматолога

Натякнув на неякісні ліки: гендиректор Тернопільської лікарні прокоментував смерть дитини після візиту до стоматолога
Генеральний директор та головний лікар Тернопільськоїобласної дитячої лікарні Григорій Корицький прокоментував смерть хлопчика, який помер під час лікування зубів у цьому медзакладі.

"Маємо ще трагічні випадки по всій Україні. Після смерті дитини в лікарнях вже є 5 смертей — у Львові, у Рівному жінка 50 років, у Києві, Дніпрі. Зараз проводиться слідство і вже є вилучення лікарських засобів, які вводилися всім цим хворим. Можливо цим хворим був введений препарат, який дав таку реакцію, анафілактичний шок. Слідство у цій справі триває, документація вся з лікарні вилучена, а також зразки медпрепаратів. Зараз конкретно не можу сказати тому, що слідство ще не завершене", відзначив Григорій Корицький.

Головний лікар обласної дитячої лікарні зазначив, що стоматолог та анестезіолог, які лікували дитину, працюють і надалі.

"В нас немає підстав приймати щодо них якісь заходи, хоча, скажу чесно, є людський фактор і лікарі дуже важко це переносять. Це трагедія для лікарів, горе для батьків. Я співчуваю батькам, родині всій. Скажу прямо, прямої вини в цій ситуації немає. Ми проводили в себе розслідування, вивчали всю документацію по журналах, по використанні цих препаратів", - наголосив лікар.

"Тернополяни" писали, що 14 листопада 2023 року, у Тернополі під час лікування зубів помер малолітній хлопчик.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер