images/stories/logosait_new.jpg

 

На Тернопільщині завдяки програмі "Власна справа" створять пів сотні робочих місць

На Тернопільщині завдяки програмі "Власна справа" створять пів сотні робочих місць 
Цього року на Тернопільщині прийняли 25 позитивних рішень щодо реалізації бізнес-планів за програмою єРобота "Власна справа".

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, завдяки цьому заплановано створити 49 робочих місць.

Загалом, від липня 2022 року, у регіоні реалізовуються 500 проєктів учасників цієї програми. Серед переможців є переселенці та релоковані підприємства. Загальна сума грантової допомоги склала понад 120 млн грн.

Це бізнеси з виготовлення меблів, виробів з дерева та текстилю, напівфабрикатів і готової їжі, хлібобулочної продукції, іграшок, медичних та соціальних послуг, фермерства, садівництва, квітникарства, харчування, освіти, краси, відпочинку та багато інших.

"Згідно з цими проєктами, заплановано створення понад 1100 робочих місць, з них майже половина вже укомплектовані. Місцеві підрозділи служби зайнятості зараз пропонують шукачам роботи більше 100 вакансій роботодавців – учасників програми єРобота", – розповіли в установі.

У Тернопільській області 10 учасників бойових дій чи членів сімей УБД вже скористалися можливістю отримати "Грант для ветеранів та їх подружжя". Вони створять 21 робоче місце у сферах: приготування їжі, торгівлі, стоматології та бджільництва. Загальна сума грантової допомоги становить понад 4,8 млн грн.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер