images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі презентували проєкт «Youth Connect for Ukraine» Британської ради в Україні

Цими днями відбулася презентація проєкту «Youth Connect for Ukraine» Британської ради в Україні, що реалізовується ГО «Центр Науки Тернополя» в Тернопільській громаді. Метою програми є задоволення потреб молодих лідерів з України та Європи (віком від 16 до 30 років) і надання їм навичок, ресурсів і зв’язків, необхідних для лідерства в своїх громадах та у відновлені України, як частини європейської спільноти.

«Тернопіль упродовж 2020-2022 року успішно підтримував статус молодіжної столиці завдяки активності наших молодіжних лідерів та молодіжних організацій. Молодь у нашому місті продовжує бути активною, діють учнівські, студентські та молодіжні ради. Також пишаємось роботою молодіжної міської ради, яка дійсно показує добрий приклад в роботі, – зазначає міський голова Сергій Надал. – У громаді успішно реалізовують проєкти: «Індекс благополуччя молоді», «Громада дружня до дітей та молоді» та інші ініціативи, щоб залучити більше молодих людей до суспільно-громадського й політичного життя міста. Впевнений, що проєкт «Youth Connect for Ukraine дасть можливість бути більш інформованими нашій молоді, отримати нові знання та бути готовими до різних подій. Дякуємо за підтримку і співпрацю Британській раді».

Під час події представили візію проєкту та розповіли про можливості для молодих лідерів в рамках проєкту, а також анонсували набір учасників.

Як зазначає керівник відділу Суспільство Британської Ради в Україні Арсен Келічавий, у перший рік впровадження програма проходитиме в Україні, Румунії та Польщі та представлятиме молодіжні Pop-Up центри у різних місцях, надаючи доступ до інформації, навчання та підтримку експертів, сприяючи розвитку навичок, можливостям спілкування та обміном досвідом. Програма розрахована на молодих лідерів з України, які можуть бути внутрішньо переміщеними особами і тимчасово проживають у Румунії та Польщі, а також для молоді з місцевих громад, які зацікавлені в лідерстві та створенні позитивних взаємин у їх громадах.

Додамо, окрім Тернополя, «Youth Connect for Ukraine» стартує ще у двох містах – Львові та Луцьку.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер