Росіяни вдарили по Білгород-Дністровському: пошкоджено цивільну інфраструктуру, постраждав чоловік
Понеділок, 12 травня 2025, 09:31

Окупаційні війська атакували місто Білгород-Дністровський Одеської області вранці 12 травня внаслідок чого пошкоджено низку об’єктів цивільної інфраструктури, постраждала одна людина.
Джерело: Білгород-Дністровська міська рада в Facebook, голова Одеської ОВА Олег Кіпер в Telegram
Дослівно міськрада: "Вранці 12 травня ворог атакував місто Білгород-Дністровський. Внаслідок російського удару по місту було пошкоджено низку об’єктів цивільної інфраструктури, зокрема приватні житлові будинки".
Деталі: Повідомляється, що наразі триває ліквідація наслідків російського удару.
"Створено оперативний штаб реагування, який розміщується на першому поверсі будівлі міської ради за адресою: вул. Михайлівська, 56. Додаткова інформація щодо постраждалих уточнюється", – підсумували у міськраді.
Доповнено: Пізніше голова Одеської ОВА Олег Кіпер додав, що внаслідок російської атаки постраждала людина.









