images/stories/logosait_new.jpg

 

У Бережанах відкрили стоматологічний кабінет для військовослужбовців (фото)

У Бережанах відкрили стоматологічний кабінет для військовослужбовців (фото)
У КНП «Бережанська ЦМЛ» запрацював сучасний стоматологічний кабінет для військовослужбовців, який працює в межах договору з НСЗУ.

Про це сповістили у лікарні.

"Тепер наші захисники зможуть отримувати якісну стоматологічну допомогу безоплатно, у комфортних умовах і з використанням сучасного обладнання. Щиро дякуємо голові Нараївської громади Євгену Здебському за підтримку у закупівлі необхідної апаратури. Завдяки спільним зусиллям ми робимо важливу справу — дбаємо про здоров’я тих, хто щодня дбає про нас. Стоматологічний кабінет розташований у м.Бережани, вул Богдана Хмельницького,52( дитяча лікарня). Запрошуємо військовослужбовців скористатися новими можливостями медичної допомоги", -йдеться у дописі лікарні.

 

 

577015208_122221574138112246_687677183633549865_n.jpg

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер