images/stories/logosait_new.jpg

 

Хижих тварин відстрілюватимуть у Саранчуківській громаді

фото ілюстративне з вільних джерелфото ілюстративне з вільних джерел
У Саранчуківській громаді відстрілюватимуть хижих та шкідливих звірів для профілактики сказу.

 

Заходи здійснюватимуть відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а також рішення Ради оборони Тернопільської області від 31.12.2024 року Nº 58, ветеринарно-санітарних правил щодо профілактики сказу, зазначили у громаді.

Бережанська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок повідомила, що з 4 листопада до 4 грудня 2025 року на території мисливських угідь в межах громади здійснюватиметься контрольний відстріл хижих та шкідливих звірів.

«До відстрілу залучатимуть уповноважених осіб, які мають відповідні дозволи на здійснення мисливських заходів», - повідомили у громаді.

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер