images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопільська міська рада прийняла залізничну лікарню у комунальну власність

Позачергова сесії Тернопільської міської ради відбулася 10 лютого. Головним питанням порядку денного стала необхідність прийняття рішення стосовно Тернопільської залізничної лікарні. Оскільки вже два місяці працівники лікувального закладу не отримають заробітної плати, існує загроза вимкнення електроенергії.

Депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення про прийняття в комунальну власність залізничної лікарні та затвердили угоду між обласною та міською радами про співфінансування даного закладу.

«Я вдячний депутатам Тернопільської обласної ради за розуміння, сьогодні вони затвердили угоду, яка підписана між міським головою та заступником голови облради, яка стосується того, що область дофінансує дану лікарню в розмірі 4,5 млн. грн., - зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал. – Іншу частину коштів виділить міська рада. Водночас ми просимо розуміння у в.о. голови ОДА, адже він зобов’язаний внести подання на чергову сесію облради для того, щоб депутати внесли зміни до бюджету області та ці кошти виділили для потреб лікувальної установи».

Міський голова також зауважив, що із завтрашнього дня міська рада розпочне фінансування даної структури. Люди отримають заробітну плату, зможуть розрахуватись за комунальні послуги та працювати у штатному режимі.

Міська рада

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер