images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі висадили декоративні дерева

Майже 70 декоративних дерев видів «павловнія», «тюльпанове дерево» та «платан» члени виконавчого комітету Тернопільської міської ради висадили у парку ім. Т. Шевченка 8 квітня. Як розповідає міський голова Сергій Надал, саме ці дерева стануть ще однією окрасою міста і згодом із старих тополь, біля яких висадили саджанці, можна буде зробити дерев’яні фігури.

На Набережній ставу, біля Хреста, встановленого на честь 1020-річчя Хрещення Київської Русі, висадили 30 тюльпанових дерев. Як розповідає Сергій Надал, цей вид дерев був обраний не випадково.

«Цю алею ми назвемо «Алея героїв», адже герої не вмирають, як і цвіт тюльпанового дерева увесь рік цвіте і не зникає аж до наступної весни, - каже міський голова. – Зазначу, що у парку Шевченка більшість дерев – це тополі, які старі, аварійні та алергічні. Коли нові саджанці трохи підростуть, то ми перетворимо старі тополі на дерев’яні скульптури, щоб додатково прикрасити парк».

Також представники міської ради висадили 14 дерев виду «павловнія» на «Острівці кохання», які матимуть фіолетовий цвіт, а на прибережній зоні до павільйону «Шахового клубу» - 20 дерев виду «платан».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер