images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернопільській міській лікарні №2 відкрили нове відділення рентгененоендоваскулярної хірургії

Днями завершився капітальний ремонт приміщення новоствореного відділення рентгенендоваскуляроної хірургії та інтервенційної кардіології Тернопільської комунальної міської лікарні №2. Кошти на ці роботи, а це майже 220 тисяч гривень, були виділені із міського бюджету.

«Важливість визначається тим, що служба, яка була створена на базі хірургічного відділення лікарні № 2 – єдина в області такого напрямку надання медичної допомоги, - розповідає міський голова Сергій Надал. - У місті була потреба створити таке відділення і ми виділили кошти на проведення ремонтних робіт у приміщенні, а наступним кроком буде придбання додаткового обладнання для проведення операцій».

Зазначимо, що у 2011 році для комунальної лікарні №2 було придбано прилад ангіограф - унікальний апарат для діагностування, лікування і оперування пацієнтів із судинною патологією. Впровадження цієї методики дало змогу вперше за останні 25 років зменшити смертність від гострого інфаркту міокарда серед тернополян приблизно на 5%, тобто врятувати життя майже 40 пацієнтам кожного року.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер