images/stories/logosait_new.jpg

 

Спеціальна комісія вивчає причини та наслідки пожежі у центрі Тернополя

4 серпня о 22.45 год. на вул. Сагайдачного, 1 почалася пожежа торгово-офісної будівлі. На місце події прибули працівники ДСНС у складі майже 80 осіб, а також заступник міського голови Владислав Стемковський з представниками міської ради. Пожежу локалізували о 01:55, а о 03:04 – уже повністю ліквідували. Сьогодні відомо, що вогнем знищено приміщення загальною площею близько 750 кв. метрів на третьому, четвертому поверхах та перекриття.

У будівлі було дерев’яне перекриття, тому вогонь швидко розповсюджувався. Після поступлення інформації про пожежу, було повністю відімкнуто постачання електрики та газу у навколишні будівлі з метою уникнення небезпеки для життя людей. Відновити постачання газу та електрики планують до кінця дня, 5 серпня.

«Під час пожежі із сусідніх будинків були евакуйовані 48 мешканців, серед яких 12 дітей. Для цих мешканців ми, від міської ради, пропонували переночувати у готелі, проте ніхто не зголосився. Більшість людей поїхали до родичів, інша частина, після дозволу працівників ДСНС, повернулися у свої квартири, - розповідає Владислав Стемковський. - Травмованих внаслідок пожежі немає. Біля будівлі перебувала машина швидкої допомоги, однак, за словами медиків, до них зверталися люди лише із прохання поміряти тиск через хвилювання».

Причину загорання наразі вивчає спеціальна комісія ДСНС. А на розпорядження міського голови Сергія Надала створена інша комісія, яка буде вивчати збитки, які завдані мешканцям прилеглих квартир.

«Хочу зазначити, що дана будівля є пам’яткою місцевого значення, у якої лише довоєнний фундамент, - додає заступник міського голови. - Також у деяких ЗМІ з’явилася інформація, що нібито раніше мешканці будинку скаржилися у міську раду на наявність відкритого вогню у піцерії. Ми перевірили цю інформацію, проте таких скарг до нас не надходило. Були просто скарги людей щодо наявності поблизу їх помешкань закладів громадського харчування, але вони знаходилися у цих приміщеннях багато років, змінювалися лише власники».

Представники ДСНС зазначають, що усі пожежні гідранти були справні, а машини заправлені водою.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер