images/stories/logosait_new.jpg

 

Звання «Почесний громадянин Тернополя» посмертно присвоїли Героям АТО

Міський голова Сергій Надал на розгляд сесії міської ради вніс подання про нагородження посмертно чотирнадцятьох Героїв АТО званням «Почесний громадянин Тернополя». Депутати міської ради підтримали таке рішення та вшанували полеглих у боротьбі за Незалежність України хвилиною мовчання.

«Традиційно до Дня міста ми нагороджуємо городян, які внесли свій вклад у розвиток міста званням «Почесний громадянин Тернополя», - розповідає міський голова Сергій Надал. - На жаль, у зв’язку із останніми трагічними подіями, список почесних громадян поповнився іменами загиблих тернополян у зоні АТО, які ціною власного життя захищали українську землю від окупантів».

Звання «Почесний громадянин міста Тернополя» посмертно присвоїли за особисту мужність і високий професіоналізм, який виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Героям АТО:

  1. · БАС Павло Іванович,
  2. · ГУРНЯК Віктор Петрович,
  3. · ДРЬОМІН Андрій Сергійович,
  4. · ЗАПЛІТНИЙ Дмитро Іванович,
  5. · КОЛОМІЄЦЬ Федір Федорович,
  6. · КУРИЛОВИЧ Віталій Іванович,
  7. · ЛОТОЦЬКИЙ Віталій Зіновійович,
  8. · НАЛИВАЙЧУК Юрій Богданович,
  9. · ОРЛЯК Олександр Володимирович,
  10. · РИМАР Павло Андрійович,
  11. · СИКЛІЦЬКИЙ Назарій Олексійович,
  12. · СТЕФАНОВИЧ Віктор Володимирович,
  13. · ФЛЕКЕЙ Зіновій Миколайович,
  14. · ЮРКЕВИЧ Андрій Михайлович.

 

Також депутати визначили список тернополян, яких до Дня міста буде нагороджено Відзнакою Тернопільської міської ради за особистий внесок в розвиток науки, економіки, виробництва, культури та мистецтва, досягнень і перемог у спорті, за впровадження передових технологій у сферах людської життєдіяльності, активну благодійну та громадську діяльність.

Список осіб, яких нагороджено Відзнакою Тернопільської міської ради

  1. · БАРТКІВ Євген Григорович, член Української республіканської партії, заступник голови Тернопільської крайової організації Української республіканської партії,
  2. · БАШТА Олександр Ілліч, громадський діяч,
  3. · БЕДЕНЮК Анатолій Дмитрович, лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії № 1 Державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського»,
  4. · БОРОДАЄВ Олександр Миколайович, майор, заступник командира військової частини п/п В3488,
  5. · ГАЙДУЦЬКИЙ Дмитро Романович, голова громадської організації «Автомайдан Тернопіль»,
  6. · ГІЛЬТАЙ Світлана Володимирівна, головний бухгалтер, голова профспілкового комітету комунального підприємства «Тернопільелектротранс»,
  7. · ГЛАДЧУКЗеновій Омелянович, голова ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України»,
  8. · ГЛАДЧУК Олег Богданович, контролер водопровідного господарства абонентного відділу комунального підприємства «Тернопільводоканал»,
  9. · ГОЧА Аробелідзе, громадянин Грузії (реабілітація учасників АТО в АР Аджарія),
  10. · ДОСКОЧ Анжела Альфредівна, художній керівник Народної хорової капели «Зоринка» комунального закладу Тернопільської міської ради «Дитяча хорова школа «Зоринка», лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів,
  11. · ІВАЩУК Василь Євгенович, дорожній робітник Тернопільського міського шляхово ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд»,
  12. · КОНДЗЬОЛКА Андрій Васильович, футболіст КП «Футбольний клуб «Тернопіль»,
  13. · КОНЬКО Василь Вікторович, волонтер групи «Схід і Захід разом»,
  14. · КРИВИЦЬКА Олена Сергіївна, майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер Чемпіонату Світу з фехтування, чемпіонку Всесвітньої універсіади в Кореї,
  15. · КРИСОВАТИЙ Андрій Ігорович, ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор.
  16. · ЛЕХІЦЬКА Оксана Миколаївна, завідувач бібліотеки №2 для дітей Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи
  17. · МОЦНИЙ Анатолій Петрович, водій комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло»,
  18. · МУСІХІНА Лілія Іванівна, громадський діяч, волонтер,
  19. · НОВІКОВ Олег Ігорович, командир гаубичного самохідного артилерійського взводу військової частини п/п В 4680,
  20. · ОСАДЧУК Дмитро Васильович, завідувач хірургічним відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги,
  21. · ПШОНЯК Іван Миколайович, фотокореспондент газети «Тернопіль вечірній»,
  22. · РУДЬКО Людмила Ярославівна, завідувач гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні,
  23. · СЕРАФІН Анатолій Сергійович, електрогазозварник теплорайону №2 комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради,
  24. · СІРИЙ Сергій Антонович, поет-пісняр, заслужений діяч естрадного мистецтва України, член Національної спілки журналістів України,
  25. · СТАСІВ Михайло Ярославович, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Тернопільського комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», учасник АТО.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер