images/stories/logosait_new.jpg

 

Є можливість отримати інформацію про борги свої та чужі

Сьогодні для уникнення прогалин та прорахунків при виборі підприємства, з яким плануєте розпочати співпрацю, варто дізнатись про наявність чи відсутність у нього податкових боргів. Це можна зробити за допомогою окремого банера «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на офіційному порталі ДФС України www.sfs.gov.ua .

Зокрема, для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у платника податків необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Система здійснює пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомляє про результати пошуку.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості) відбувається щоденно, в робочі дні, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

При цьому, слід відзначити, що у електронному он-лайн сервісі «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» зазначається інформація про наявність боргу платника в цілому по Україні, тоді як платник податків може перебувати на обліку не лише в податковій інспекції за основним місцем обліку, а й обліковуватись як платник окремих податків та зборів в інспекціях за неосновним місцем обліку.

Крім того, для платників, які користуються отриманими ключами електронного цифрового підпису за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника податків», в якому впроваджено сервіс «Звірення розрахунків з бюджетом», реалізовано можливість здійснення платником самостійної процедури звіряння стану його розрахунків з бюджетом по кожному податку, збору або внеску, належному йому до сплати.

 

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер