images/stories/logosait_new.jpg

 

Шлях до успіху від Тараса Шевчука

16 листопада у приміщені Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 відбулась зустріч з відомим спортсменом Тарасом Шевчуком, майстром спорту України з велосипедного спорту міжнародного класу, срібним призером чемпіонату Європи. Організував вже другу таку зустріч Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення у програмі циклу заходів «Крок до успіху».

Мета таких заходів - не тільки показати на позитивному прикладі шлях до успіху, а й ознайомити дітей з відомими спортсменами Тернопільщини.

SAM_5060

«…Я почав займатись велоспортом з 11 років, згодом тренувався на тернопільській велосипедній базі «Золоті колеса» обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України під керівництвом талановитих тренерів Володимира Павленка та Романа Зеньо», - поділився власним досвідом Тарас. Учні шостих класів разом з спортсменом перегорнули сторінки фотоальбому спортивних змагань, перейняли радісні хвилювання переможця. Діти мали змогу у невимушеній бесіді розпитати гостя про все, що їх цікавило: «Коли ви встигали вчитися, якщо так багато часу приділяли тренуванням?», «Хто Вас зацікавив велосипедами?», «Скільки нагород Ви отримали?»…

SAM_5062

«Займайтеся спортом і перед вами відкриються великі можливості. Ваше життя буде насиченим та різноманітним», - дав добру пораду учням Тарас Шевчук.

Наступні зустріч з Тарасом Шевчуком організатори планують провести у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер