images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі триває капітальний ремонт єдиного в області інфекційного відділення

Цими днями розпочали капітальний ремонт інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги. На ремонтні роботи міська рада Тернополя виділила 3,5 мільйони гривень та ще 5 мільйонів надав Державний фонд регіонального розвитку.

Тернопільська область - єдина в Україні, яка немає спеціалізованої інфекційної лікарні. Саме тому всі пацієнти з області проходять лікування у Тернополі. Наразі, у зв’язку з ремонтом, хворі з області тимчасово не прийматимуться.

«У даному закладі будуть облаштовані палати-бокси, які відповідатимуть сучасним вимогам, для дорослих та дітей, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Ззовні приміщення облаштовують спеціальний ліфт, щоб пацієнти могли підніматися на кожний із чотирьох поверхів лікарні».

Приміщення інфекційної лікарні не ремонтувалося більше сорока років. За кошти міського бюджету на початку цього року було відремонтовано четвертий поверх, зараз же ремонтують другий та третій поверхи. У палатах облаштують окремі санвузли, забезпечать подачу гарячої води та всі зручності.

«Ми попередили Департаменту охорони здоров’я, що наразі не зможемо у закладі приймати пацієнтів з області, - каже головний лікар Ярослав Чайківський. - А для надання медичної допомоги тернополянам нам достатньо першого поверху».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер