images/stories/logosait_new.jpg

 

Сучасна поезія від літературної студії “7 герц”

Учасники літературної студії “7 Герц” активно формують нові підходи в сучасній поезії. Молоді тернопільські поети під час творчих зустрічей не лише творять історію поезії нашого міста, але й формують власні терміни: “гіпербанальна рима”, скопіозний ритм”, “ванільна поезія”, пише сайт Культурно. 

Молоді таланти використовують також цікавий метод електричного стільця, запозичений у німецької “Групи 47″. Читач знаходиться у колі людей, які висловлюють свої зауваження з літературної точки зору. Самі учасники говорять, що такий метод досить результативний, адже автор отримує живий відклик від слухача.HhVoCYtzjSU

— Ми літгенерація свідомої молоді, котра намагається абстрагуватись від нав’язливих поетичних кліше, ідіостильних копірайтів та графоманських епатажних тенденцій, – розповідає Юрій Вітяк, модератор, поет літературної студії “7 герц”, – Безперервна робота над гравіруванням текстів, розширення ідейно-тематичних кіл стали для нас непорушними правилами.

Майже у кожного з літстудійців є персональні успіхи за діяльність на творчому поприщі. Практикуємо метод «електричного стільця», перейнятий у німецької «групи 47», за якого людина, котра презентує свій текст, сідає посередині аудиторії і мовчки вислуховує критичні оцінки та слухацькі відгуки. Після того, поет висловлює свою позицію з приводу почутого, інтерпретує текст, або ж певні його частини. Вірші здебільшого сповнені артхаусного письма.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер