images/stories/logosait_new.jpg

 

Медведчук привітає Оксану Марченко з ювілеєм своїм коханням та влаштує справжнє свято

Лідер руху "Український вибір", український політик Віктор Медведчук розповів, як вітатиме дружину, відому телеведучу Оксану Марченко з ювілеєм, який вона святкуватиме у квітні цього року.


"День народження Оксани Михайлівни – свято і для мене, і для дітей, це є беззаперечним фактом. І тому у ювілей, я не буду говорити, скільки їй виповниться років, тому що це може собі дозволити тільки чоловік, я буду її вітати квітами, подарунком, а головне – своєю любов'ю. Все буде на найвищому рівні", - поділився планами Віктор Медведчук з програмою "Світське життя", пообіцявши, що у день народження дружини буде справжнє свято з феєрверком.

При цьому Медведчук відмовився розповісти, що саме подарує дружині. "Щодо прикрас і всього іншого – це поки що секрет", - зазначив політик.

За словами Медведчука, його впливові куми з Росії - Володимир Путін і Світлана Медведєва – не планують бути присутніми на ювілеї, хоча завжди вітають його та дружину зі святами.

"Люди, яких ви назвали і до яких ми з великою повагою ставимось, навряд чи можуть приїхати просто так в іншу державу. Вони обов'язково поздоровляють, але, нажаль, не завжди своєю присутністю", - сказав Медведчук.

Він також запевнив, що його не зачіпає, коли у пресі пишуть "Оксана Марченко з чоловіком". "Сьогодні саме так і потрібно казати, що Оксана Марченко прийшла на "Телезірку" зі своїм чоловіком. І при цьому мене абсолютно не буде зачіпати те, що моє прізвище можуть навіть не назвати", - сказав політик.

Нагадаємо, цього року телеканал 1+1 отримав одразу чотири премії "Телезірка".

ТСН 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер