images/stories/logosait_new.jpg

 

Джигурда заспівав "губки бантиком", а Вірастюк перетворився на балерину

У суботу, 9-го березня, канал "1+1" порадує глядачів прем'єрою концерту "Студії Квартал-95" "8 Березня у Великому місті", яка відбудеться о 20.00.

Святковий концерт, приправлений жартами "Студії Квартал-95" на чолі з ведучими Володимиром Зеленським та Євгеном Кошовим, матиме абсолютно специфічний, ні на що не схожий святковий колорит.

Чоловіки вийдуть на сцену з відомими "жіночими" піснями, вдихнувши в них нове життя і звучання, і покажуть, наскільки добре вони розуміють і цінують прекрасну половину людства. Вітати жінок будуть Максим Галкін, Борис Моїсеєв, Микола Басков, Сергій Лазарев, Нікіта Джигурда, актори "Студії Квартал-95" і багато інших.

Співак Микола Басков під час святкового концерту, як завжди, не просто заспівав, а й став жартувати з глядачами. А одним з найяскравіших моментів концерту став виступ Нікіти Джигурди, який з'явився у шотландській спідниці-кілті та з усіма рокерськими аксесуарами і заспівав при цьому пісню "Губки бантиком, брівки хаткою". Цікаві образи представили ще кілька публічних персон. Наприклад, Павло Зібров приміряв роль космонавта, Василь Вірастюк - балерини.

Відзначилася на концерті й Вєрка Сердючка, яка представила українську версію пісні Філіппа Кіркова "Жорстока любов", не забувши пожартувати, мовляв, вона недоречно вбралася у рожеву кофтинку.

ТСН 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер