images/stories/logosait_new.jpg

 

Зірка серіалу "Просто Марія" навчила Катерину Осадчу пити текілу

Через 20 років після виходу улюбленого в країнах СНД серіалу "Просто Марія" "Світське життя" завітало до головної героїні – Вікторії Руффо.


У Мексиці Вікторія познайомила Катю Осадчу з мамою і навчила пити текілу. З'ясувалося, що зірка мексиканського "телемила", на відміну від своєї екранної героїні Марії Лопес, в особистому житті цілком щаслива. Вже 12 років вона заміжня. Її чоловік - високопоставлений політик, сенатор Омар Фаяд. У Вікторії є дорослий син від першого шлюбу - успішний актор, а в 42 роки вона народила двійню.

"Я була вже в досить зрілому віці, і довелося докласти багато зусиль для того, щоб подарувати чоловікові дітей. Якось вранці я прокинулась, мені було недобре, зробила тест, і виявилося, що він позитивний. Моєму щастю не було меж! Але, звичайно, це був ризик з мого боку, до того часу я перепробувала все! Думаю, що в житті усе можливо, якщо ти прикладаєш до цього максимум зусиль", - розповідає Вікторія "Світському життю".

Зараз їй 50, вона має заміський особняк, квартиру в елітному районі Мехіко, штат прислуги та броньований джип. На вулицях Мехіко їй не дають проходу - імпровізована автограф-сесія наздогнала телезірку прямо у парку, під час прогулянки з Катею Осадчою.

Актриса отримала від української телеведучої у подарунок український національний головний убір, і запросила її на кесаділью з текілою в улюблений ресторан - вдома Вікторія не готує.

Всі подробиці в найближчому випуску "Світського життя з Катериною Осадчою", в неділю, 24 березня, о 22.40, на телеканалі 1+1.

ТСН 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер