images/stories/logosait.jpg

 

Спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я» завітало до Вербовецької загальноосвітньої школи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку #beactive

З метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя в закладах загальної середньої освіти Лановецького району було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок #beactive . Учні 5-9 класів збагатились знаннями стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, досягнень видатних спортсменів. Діти під час таких заходів отримали можливість сформували позитивне ставлення та стійкий інтерес до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя. Так, у Вербовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів серед учнів 5-6 класів в рамках Олімпійського уроку було проведено спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

 

Такий захід пропагує здоровий розвиток сімейних стосунків - і у фізичному змісті цього слова, і духовно. А найголовніше – дарує позитивні враження та емоції, що залишаються надовго.

В змаганнях брали участь 5 команд. Діти та їхні батьки змагалися у спортивних естафетах та інтелектуальних конкурсах, показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, після яких визначилася найспортивніша сім’я.

Перемогу виборола і посіла перше місце команда «Рваний кед» сім’ї Чорнопиських, ІІ місце здобула команда «СМС» сім’ї Іванунів, ІІІ місце – команда «Сила» сім’ї Грудецьких.

На завершення заходу переможців свята привітали та нагородили грамотами, усім учасникам були вручені подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер