images/stories/logosait.jpg

 

В онлайн-форматі відбувся фінал ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

0Презентовані у наукових секціях проєкти аналізувались за стандартами оцінювання міжнародного рівня. Такий формат передбачає сім нових компонентів: електронна реєстрація, підписання декларації академічної доброчесності, перевірка тексту роботи на плагіат, написання анотації дослідження, мотиваційний лист. Вперше в рамках конкурсу проводився постерний захист та наукова конференція.

Гусятинський коледж був представлений трьома учасниками. Мудрак Олександра (керівник Дудар Інна Андріївна) демонструвала свою роботу на тему «Дитяча пригодницька повість О. Мудрак «У лабіринтах доль»: творчий задум і його реалізація» у секції «Літературна творчість». Бульчак Марія у секції «Електроніка та приладобудування» представляла роботу на тему «Автоматизована система моніторингу наповненості контейнерів для твердих побутових відходів» (керівник Біленький Андрій Леонідович). Машталяр Віктор – секція ««Іnternet-технології та WEB-дизайн», тема роботи «Розробка веб-застосування для моніторингу наповненості сміттєвих контейнерів» (керівник Чаплінський Роман Ігорович).
Машталяр Віктор та Бульчак Марія здобули диплом третього ступеня.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер