images/stories/logosait.jpg

 

Чортків отримав найвищу екологічну відзнаку країни

Чортків отримав найвищу екологічну відзнаку країни

0

Третій рік поспіль компанія Ecobusiness Group  вручає відзнаки «ЕКОтрансформація» тим, хто протягом року впроваджував кращі технології задля зниження негативного впливу на довкілля, робив міста та селища більш екологічними і безпечними. Таким чином організатори проекту закликають владу, підприємців, представників різних сфер господарства впроваджувати екологічні заходи задля збереження навколишнього середовища.

Серед найкращих екотрансформаторів зі всієї України опинився і Чортків. Нагороду вручили за проект реанімованих очисних споруд у місті. Нагадаймо, будівництво комплексу очисних у нашому місті розпочалося ще у 1986 році, проте вже у 1989 проект заморозили через брак коштів. Поновити роботи вдалося лише у 2017 році.

З того часу пройшло чотири роки. Весь комплекс споруд, який майже 30 років руйнувався, змінився до невпізнаваності та почав виглядати як справді стратегічний об’єкт. Зараз триває фактично останній підготовчий етап – період нарощення активного мулу, який і буде очищувати каналізаційні стоки міста. До слова, запустити очисні можна буде вже через 1-2 місяці.

https://www.chortkivmr.gov.ua/


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер