images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські волейболісти із «ДСО-ЗУНУ-Динамо» – бронзові призери чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги

Тернопільські волейболісти із «ДСО-ЗУНУ-Динамо» – бронзові призери чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги

Впродовж двох днів на арені Дніпровського СК ПДАБА тривали матчі 2-го фінального туру XXX Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2020/2021 років! Востаннє в цьому волейбольному сезоні зійшлися в очному протистоянні, аби заволодіти титулом «Чемпіон Вищої ліги 2020/2021», ВК «Дніпро» (м. Дніпро), ВК «Решетилівка» (м. Полтава), ВК «Покуття» (м. Снятин) та «ДСО-ЗУНУ-Динамо» (м. Тернопіль).

 

Як повідомляє Федерація волейболу Тернопільщини, перший ігровий день в рамках фіналу Вищої ліги сезону 2020/2021 за 1-4 місця завершився для команди «ДСО-ЗУНУ-Динамо» поразкою. Матч з ВК «Решетилівка» підопічні Юрія Кравцова зіграли рахунком 3:0 за результатами трьох зіграних партій.

Поразку для нашої команди приніс і наступний матч з ВК «Дніпро». Три зіграних партії і рахунок 3:0 на користь суперників.

А от заключний, третій матч ІІ туру «Фіналу чотирьох Вищої ліги» відзначився перемогою «ДСО-ЗУНУ-Динамо». За результатами чотирьох партій вони обіграли свого суперника - ВК «Покуття». Результат матчу 3:1 на користь тернополян (25/27, 25/22, 25/21, 25/17).

Отож, «ДСО-ЗУНУ-Динамо» - володар бронзових медалей сезону 2020/2021 Вищої Ліги. У них третє місце в турнірній таблиці. Після шести зіграних ігор – три перемоги та три поразки.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер