У Рівному змагались юнаки за програмою Спартакіади «Повір у себе» з волейболу

Впродовж двох днів, 15-16 квітня 2021 року, в місті Рівне, у приміщенні ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», тривали відкриті змагання з волейболу серед юнаків з порушеннями слуху за програмою Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Рівненської області. У змаганнях брали участь команди Тернопільської ДЮСШ «Інваспорт», Житомирської ОДЮСШОІ та Рівненської ОДЮСШОІ. У підсумку переможцями турніру стала команда Житомирської ОДЮСШОІ. Срібні нагороди виборола команда Рівненської ОДЮСШОІ, а третє місце посіла команда Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю «Інваспорт».

У складі нашої команди виступали Артур Турчин, Владислав Турчин, Андрій Ясінський, Давид Мішаченко, Микита Якимчук, Ілля Рибачок, Даніель Герзун. Підготовку до змагань здійснював тренер-викладач вищої категорії ТДЮСШІ «Інваспорт» Петро Ніколюк. Команди переможців та призерів були нагороджені кубками та дипломами, а їх гравці грамотами та медалями.