images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині стартував І етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

На Тернопільщині стартував І етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Лановецька територіальна громада першою в області провела І етап спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». На урочистому відкритті з привітальними словами та побажаннями для учнів виступили: директор, вчитель фізичної культури Лановецького ЗЗСО №2, голова районного осередку НОК України Володимир Рубець; начальниця відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради Оксана Ходанович; перший заступник голови місцевого осередку «НОК України» в Тернопільській області Віталій Ігнатенко.

Свою спритність, швидкість, уміння та набуті навички діти демонстрували під час проведення спортивної комбінованої естафети. Учасники показали неабияку жагу до перемоги. У напруженій боротьбі за сумою балів, набраних за результатами окремих видів програми заходу, 1 місце здобула команда Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, 2 місце виборола команда Вербовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, 3 місце зайняла команда Вишгородського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери було нагороджені грамотами та олімпійськими призами від регіонального осередку «НОК України» в Тернопільській області.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер