images/stories/logosait.jpg

 

Сьогодні у Тернополі відбудеться футбольний матч між командами «Агробізнес» (Волочиськ) та «Динамо» (Київ)

Сьогодні у Тернополі відбудеться футбольний матч між командами «Агробізнес» (Волочиськ) та «Динамо» (Київ)

У середу, 21 квітня, на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича відбудеться матч ½ фіналу Кубка України з футболу між командами «Агробізнес» (Волочиськ) та «Динамо» (Київ). Початок зустрічі о 16:00 годині. Відповідно до рішення оперативного штабу, гра проводитиметься за присутності не більше 25% глядачів, передбачених загальною кількістю посадкових місць, із забезпеченням дотримання усіх санітарно-протиепідемічних вимог, передбачених чинним законодавством. Організатори заходу закликають вболівальників під час відвідування матчу перебувати на території стадіону у засобах особистого захисту, дотримуватися соціальної дистанції та користуватися антисептиками.

 

Також, як повідомляє прес-служба міської ради, для того, щоб перегляд матчу був комфортним і безпечним, у місті буде обмежено рух автотранспорту на вул. Клінічній, вул. Романа Шухевича, від вул. Веселої в сторону просп. Степана Бандери, вул. Парковій від вул. Зеленої в сторону вул. Р. Шухевича, окрім спецтранспорту, та на вул. Коцюбинського для усіх тернополян, окрім мешканців, які проживають на вказаній вулиці.

Окрім того, 21 квітня з 14:00 до 19:00 год. буде заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного призначення на вулицях, прилеглих до стадіону (вул. Паркова, вул. Петрушевича, вул. Коцюбинського, вул. Клінічна, вул. Весела, просп. Степана Бандери від будинку №12 до будинку №36 включно) та на Привокзальному майдані.

Контроль за паркуванням транспортних засобів на прилеглих до Тернопільського міського стадіону ім. Р. Шухевича вулицях забезпечуватиме муніципальна інспекція.

Нагадаємо, на території Тернопільської громади заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів в закритих приміщеннях без глядачів та в обмеженій кількості глядачів (не більше 50 %) на відкритих спортивних спорудах за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер