images/stories/logosait.jpg

 

«Передзвони минулого і сучасного»: у Тернопільській дитячій книгозбірні розгорнуто фотовиставку

«Передзвони минулого і сучасного»: у Тернопільській дитячій  книгозбірні розгорнуто фотовиставку

До Міжнародного дня пам’яток та визначних місць вихованці Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді разом із Тернопільською обласною бібліотекою для дітей підготували виставку світлин.

0На виставці гуртківці Центру представили 16 найкращих за якістю та композицією світлин, які передають красу найособливіших локацій та пам’яток України.

Експозиція представлена на базі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей у формі виставки-вітрини, а тому насолодитися нею може кожен перехожий.

За кількістю і значимістю архітектурних пам’яток Україна посідає одне з перших місць у Східній Європі. Більшість визначних місць виглядають дуже цікаво, вони суперунікальні, мають різні конструктивні особливості.

Світлини  юних фотоаматорів Тернопільщини дають можливість згадати моменти найяскравіших вражень, життєвих подій та побачити красу архітектури їхніми очима. Вулиці старих міст зачаровують своєю давньою історією, а постаті, закарбовані в їхніх назвах, містять чимало загадкового.

1

Даний проект — хороша можливість для вихованців гуртків Центру, любителів фотоаматорського мистецтва показати свої творчі доробки, а головне — показати Україну….

Організатори пропонують переглянути роботи юних фотохудожників до 30-го квітня.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер